IWD 2025 | Redefine Possible – Build with AI
GDG Yerevan-ը հայտարարում է Կանանց միջազգային օրը 2025 թվականին Երևանում: Միացե՛ք GDG Yerevan-ին՝ ոգեշնչման, նորարարության և համայնքի օրվա համար:
Այս Կանանց միջազգային օրը GDG Yerevan-ը հրավիրում է ձեզ բացահայտելու, թե ինչպես են տեխնոլոգիական ոլորտի կանայք հեղափոխում արհեստական բանականությունը, հաղթահարում խոչընդոտները և ընդլայնում տեխնոլոգիական աշխարհի հորիզոնները։
Ի՞նչ սպասել:
Ոգեշնչող զրույցներ. փորձագետները կկիսվեն իրենց պատկերացումներով AI-ի, ML-ի, տվյալների և տեխնոլոգիայի ապագայի ձևավորման մեջ կանանց զարգացող դերի մասին:
Lightning Talks. Հարթակ մարդկանց համար՝ ովքեր կկիսվեն պատմություններով, նորարարություններով և գաղափարներով, քանի որ ապագան կանխորոշված չէ, այն կառուցված է նրանց կողմից, ովքեր մարտահրավեր են նետում անհնարինին:
Իմաստալից կապեր. սովորելու, ցանցային և գրավիչ զրույցների օր ծրագրավորողների, ոլորտի առաջնորդների և փոփոխություններ կատարողների հետ: